�LLER  
�L PORTALLARI

       
10/28/2021 7:10:38 AM
Linkler

Yeni Sayfa 1

cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping wholesale nfl jerseys china wholesale jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys for sale cheap jerseys free shipping wholesale nfl jerseys from china cheap nfl jerseys sale cheap nike nfl jerseys china wholesale jerseys free shipping cheap nfl jerseys wholesale wholesale nfl jerseys online cheap nfl jerseys wholesale china jerseys wholesale cheap coach handbags outlet authentic designer handbags cheap coach handbags outlet cheap coach purses outlet discount coach bags coach bags sale coach purse outlet cheap real coach purses coach handbags sale online coach purse outlet michael kors outlet online store cheap michael kors bags cheap michael kors purse michael kors factory outlet online cheap michael kors handbags cheap michael kors purses michael kors bags outlet online cheap michael kors purse michael kors handbags discount
   

h

BELEDİYE SEÇİMLERİNDE KENDİ ADAYIMIZI DE ...
Temmuz 2013

 

Gölbaşı Orta Anadolu Birliği Temsilciliği 2014 yerel seçimlerinde Orta Anadolu Bölgesi insanına sahip çıkarak, sosyal, külterel ve siyasi anlamda gelişmesini sağlayacak parti ve adayların yanında olacak.

Gölbaşı Orta Anadolu Birliği Temsilciliği olarak şu anda herhangi bir adayı desteklemiyoruz. Tüm partilerin Belediye Başkan Adayları kesinleştikten sonra, kendimize yakın gördüğümüz Başkan ve meclis üyesi adayları incelemesinden sonra yine burada açıklama yaparak kamuoyu ile paylaşacağız.

Amacımız, Gölbaşı'nda en çok mağdur olan, siyasi yaşamdan uzaklaştırılarak yönetime katılması engellenen hemşerilerimizi siyasi başta olmak üzere yönetimlere katmak ve sosyal, ekonomik yaşam standartlarını yükseltmektir.

Bu çalışmayı yaparken, yaşadığımız bölgenin sorunlarını bilen ve çözeceğimize inandığımız, ülkemizin sorunlarına sahip çıkabilecek kabiliyet, bilgi ve birikim sahibi olması koşunu aranacaktır.

Orta Anadolu Birliği Gölbaşı temsilciği olarak yapacağımız her türlü etkinlik ve açıklamayı sitemizden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla

GÖLBAŞI ORTA ANADOLU BİRLİĞİ OLUŞUM GURUBU ADINA HAKAN BOLAT [gökhan]

 

Reklam Alanı
 
 

Fark Yazılım ©2009